przewiń stronę

O nasWilla Alina

Nasza lokalizacja zapewni Państwu doskonałą bazę wypadową do zwiedzania wielu ciekawych miejsc w okolicy. Stanowimy znakomity punkt wyjściowy na wycieczki górskie w obrębie Śnieżnika i Czarnej Góry.

Willa Alina usytuowana jest na początku miejscowości Międzygórze, vis-a-vis zejścia na Zaporę Wodną, a jednocześnie przy malowniczym szlaku prowadzącym na Górę Igliczną do Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej jak i do uwielbianego przez najmłodszych Ogrodu Bajek. Obok Willi Alina przebiega również szlak na Trójmorski Wierch biegnący przez górę Jawornica a z okien rozpościera się widok na Smrekowiec.

Willa Alina to budynek nowy, powstały w 2016 roku. Pierwszych turystów mieliśmy przyjemność gościć w 2018 roku. Teren wokół Willi Alina jest duży, tonący w zieleni oraz urozmaicony w roślinność. Zapewniamy Państwu między innymi wybrukowany parking, altankę, miejsce na grilla oraz plac zabaw z trampoliną. Wybór miejsc do wypoczynku na łonie natury jest duży. Warto wspomnieć, iż współpracujemy z agroturystką Dom Pod Błekitnym Dachem, znajdujemy się w obrębie tego samego podwórza.

Gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm. Mamy duże doświadczenie w branży turystycznej. Goszczeniem turystów zajmujemy się od pokoleń. Wykonujemy swoją pracę ze szczególną starannością i dbałością o każdy szczegół.

Będzie nam miło Państwa gościć.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Zobacz galerię zdjęć